Temizlik Dezenfekte PVC Membran Kaplama %100 kaçak Önleme

Su yasam için en gerekli kaynak olup güncel yaşamımızda çeşitli şekillerde bu ihtiyacımızı karşılıyoruz. Bunlar genelde İçme suları, kulanım suları ve atık sular olarak ana dallarda ayırabiliriz. Örnek depo olarak bizlerin uzmanlık alanı ve görevi, bu suların depolanması ve depolanması için alınacak tedbirlerde profesyonel hizmet sunmaktır.
Su deposu genel olarak Okullar, Hastaneler, Devlet dairlerinde, Residence, Otellerde, Yurtlarda, Özel sağlık kuruluşlarında ve su basıncının düşük olduğu binalarda kullanılmaktadır.

Su depolarının da çeşitleri bulunmaktadır.
• Polyester Su deposu
• Metal su depoları (paslanmaz Galvaniz)
• Modüler su deposu (Galvaniz Krom Nikel)
• Fiber su deposu
• Polietilen su deposu
• Beton su depoları
• Fayans su depoları
Kullanımda olan paslanmış, çevresel koşullardan zarar görmüş, özelliğini kaybetmiş, önceden yapılmış yalıtımı olmayan, fayans yapılmış ama yeterli olmayan depolar için izolasyon yapılması gerekir.

Zehir İçiyor Olabilirsiniz...
Su depolarının içinde depolanan sular içme suyu amaçlı kullanılmasa bile depo içerisinde oluşan mikroplar (Kolera, Tifo, Dizanteri vb.) banyo tuvalet, bulaşık, çamaşır, diş fırçalanması, ev temizliği gibi alanlarda kullanılması sonucunda insan vücuduna nüfuz etmektedir. Su depoları içerisinde oluşan pas, çamur birikintisi çamaşır bulaşık makinelerinin filtrelerini tıkayarak bozulmalarına yol açmaktadır.

Yapılan temizliklerde depolardan haşare, fare, kedi ölüleri, suda yaşayan solucan ve kurtçuklar, mantar ve bakteri oluşumları, çamur birikintileri çıktığı görülmüştür. Depo içerisindeki bu tür oluşumları engellemek yılda en az 1 kez depoların temizliği ile mümkündür. Su depoları Dezenfeksiyon konusunda uzman ve yetkili bir ekip tarafından, özel depo temizliği için üretilmiş kimyasal maddeler ve teknikler kullanılarak yaptırılmalıdır. Ayrıca depo içerisi mutlaka anti bakteriyel epoxy boya ile boyanmalıdır.

Çok hızlı kürleşme özelliğine sahip, %100 katı ve esnek aromatik saf poliüre sistemdir