Yalıtım & İzolasyon Hacılar

Polyester CTP Kaplama İzolasyon. Camelyaf Takviyeli Polyester Kaplama ve izolasyonları ; Yüksek mekanik değerlerine sahip, Cam Elyaf keçe ile taşıyıcı bir matriks, Polyester Reçine'nin katkısıyla kimyasal reaksiyon sağlanarak elde edilen üstün nitelikli kaplamadır.

Havuz Izolasyon Uygulamaları
Gerek Yüzme Havuzu Olsun Gerek Atık Su Toplama havuzlarında olsun Su Kaçaklarını önlenmesi gereklidir. Bu su kaçaklarının ve sızıntıların engellenmesi için yapılan uygulama Havuz İzolasyonu denir. Kimyasal atıkların toplandığı havuzlar olsun Yüzme havuzları olsun veya süs havuzları olsun izolasyonu yapılmadır. Eğer izolasyon yapılmaz ise endüstiyel kimyasal atıkları toplayan havuzların yapısı hemen bozulur. Atık Havuzlarında kimyevi malzemeler toplanır. Bu kimyasallar yapının içine nüfuz ederek bozulmaya sebep olur. Bunun için mutlaka ve mutlaka çok spesifik teknikler gerektiren izolasyonu yapılması zaruridir. Yüzme havuzlarının su kaçakları derinleşe bilir. Yapının fiziksel olarak parçalanmasına kadar varan sonuçlara gebedir. yüzme havuzlarındaki suyun ağırlığın oluşturduğu basınca çatlakları büyütüp başa bela olabilir. Süs havuzlarının izolasyonu diğer durumlar kadar önemli olmasa da yapılmazsa istenmeyen sızıntılar tamiratları gerektirir.

Membran Su Izolasyonu
Mebran, yalıtım uygulamalarında kullanılan ve yalıtımın özünü oluşturan bir malzemedir. Bilindiği gibi günümüzde bina ve konutların yalıtımları oldukça büyük önem taşıyan bir konudur. Binaların daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kalabilmeleri için membran uygulamalarının yapılması gerekiyor. Son yıllarda bina ve konutlara membran uygulaması yapılması zorunlu hale geldi. Özellikle yeni imar edilen konutlarda bu durum zorunlu bir durum olarak dikkat çekiyor. Membran uygulamaları hem ısı hem de su yalıtımı konusunda uygulanan malzemeleridir. Membranların su yalıtımında kullanılması işle birlikte bina ve konutların su ve neme karşı korunması sağlanıyor. Isı yalıtımındaki faktörü ise bina ve konutların kışın soğuktan yazın da sıcaktan korunmalarını esas alıyor.


Teras ve Çatılarda Polyurea Su izolasyonu
Su yalıtımı Terasın su geçirmezliği, su girmesinden kaynaklanacak problemleri önlemek için gerekli olan işlemdir. Çatı Teknolojisinde nitelikli uzmanların kullanılması giderek daha da önem kazanmaktadır. Konya,İstanbul Polyurea Su Yalıtım Teknolojisinde uzmanlaşmış illerin başında gelir. Elastomerik bir kaplama oluşturan Polyurea Su Geçirmez sistemi, çatılar,teraslar, kamu binaları ve endüstriyel alanlarda sık kullanılan bir sistem haline gelmiştir. Spreyx çağdaş bir su yalıtım malzemesi olan Polyurea Suya Koruma Kaplama sistemini uygulayan ve ekonomik yüksek performansı esneklik ile dengeleyen çözümler sunar. Kusursuz monolitik su yalıtımı, hızlı kurulum ve kullanım ile kompleks çatı teras tasarımını, geometrik detaylar ve çıkıntılarda kolayca su yalıtımı uygulanabilir hale getirir.

Kaliteden ödün vermeden hizmete hızlıca geri dönmek için kolayca uygulanabilir.

Kilit noktaları:

  • Sprey uygulaması sayesinde dikişsiz yekpare bir şekilde uygulanarak %100 su yalıtımı ve mevcut yüzeyde kotuma sağlar.
  • Hızlı kurulum.
  • Kompleks çatı tasarımlarını barındırır.
  • Şehir merkezlerinde çevre estetiğini ve kentsel hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olabilir.
  • Sızıntıya karşı dikişsiz membran koruması.
  • Dayanıklı aşınma tabakası hasara karşı korur.
  • Hazırlanan çeşitli yüzeylere 2.5mm / 100mil çatlak dolgu kabiliyeti sağlar.
     

 

İzolasyon alanında Hacılar 'nın en uzman kadrosu ile su yalıtımı ve temelden çatıya tüm ihtiyaçlarınız için, 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmetinizde