Dış Cephe Boyama

Dış Cephede bulunan sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli teknikler kullanılabilir. Uygulama öncesinde hangi durumlarda ne tarz dış cephe boyalarının tercih edilmesi gerektiğine karar vermek gerekir.

Dış cephelerde kullanılan boya ceşitleri genellikle çatlama, kabarma, tebeşirlenme, kirlerin toplanması, çiçeklenme, solma, donma, üst üste bindirme, küf, paslanma, boya uyuşmazlığı, soyulma, zayıf alkali dayanım, kimyasalların kusması, yüzey kırışıklığı, ahşabın kararması-yaşlanması gibi sorunları gidermek amacıyla uygulanmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve binanızın cephesine daha estetik bir görüntü kazandırmak için yapılacak çözüm tercihi çok önemlidir. Bu konuda firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dış Cephede bulunan sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli teknikler kullanılabilir. Uygulama öncesinde hangi durumlarda ne tarz dış cephe boyalarının tercih edilmesi gerektiğine karar vermek gerekir. Sizin istekleriniz doğrultusunda her türlü marka boya ile uygulamalarımızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Dış Cephede bulunan sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli teknikler kullanılabilir